در همایش باشکوه آبان ماه اوربست چه گذشت ؟
دسامبر 7, 2019 1

دهم آبان ماه 1398همایش سازمان اوربست ایمپایر با حضور جمعی از منتخبین و سمت داران اوربست به همراه لیدرهای ارشد این سازمان برگذار گردید .محوریت مطالب و موضوعات این همایش بر موضوعات آموزشی وانگیزشی، با استناد به استانداردهای بین المللی بوده وبا حضوربازاریابان ارشد وکارآفرینان برتر این سازمان در سالن همایش فرشته های باد شرکت معظم بادران رنگ و بوی دیگری بر خود گرفت.

در این همایش صاحب نظران وکارشناسان حوزه بازاریابی شبکه ای ونتورک مارکتینگ با حضور فعال خود ، تجارب و احساسات فوق العاده ای را در ذهن و قلب حضار به یادگار گذاشتند.

در ابتدای این همایش جناب آقای علی قاسمی ثابت که اجرای این سمینار را به عهده داشتند ،

موارد زیر را به عنوان برخی از موضوعات محوری این سمینار تخصصی بر شمردند :

 

 

  • سخنان گوهر بار وتجربیات میلیونر خود ساخته، مرد تکرارنشدنی نتورک مارکتینگ ،استاد ارجمند جناب آقای محمد خدادادی در راستای ثبات در عمل .هدف داشتن.دلایل اجبار کننده.آموزش دیدن و آموزش دادن.
  • سخنان ارشمند بازاریابان ارشد در راستای دگرگونی چارچوب های ذهنی و روند رشد در نتورک مارکتینگ
  • تقدیر از بازاریابان ارشد سازمان اوربست و اهدای نشان لیاقت به ساپورترهای جدید اوربست ایمپایر
  • تقدیر واهدای نشان لیاقت و لوح شرح وظایف سمت داران جدید در سمت مقدس منیجر
  • تقدیر واهدای نشان لیاقت و لوح شرح وظایف سمت داران جدید در سمت مقدس ادوایزر
  • تقدیر واهدای نشان لیاقت و لوح شرح وظایف سمت داران جدید در سمت مقدس ترینر

مقدم کلیه ی بازاریابان ،کارآفرینان برتر و صاحب نظران وشما حضار گرامی را به سمینار منتخبین سازمان اوربست ایمپایر در قرن بیست و یکم گرامی میداریم.بسیار خوشحالیم که در خدمتتان هستیم و امیدواریم با همکاری شما امروز بتوانیم یک سمینارخیلی خوب را داشته باشیم.

پس از آن منیجر علی قاسمی ثابت ، از بازاریاب ارشد ، جناب آقای حسام افخمی دعوت بعمل آوردند تا دقایقی حضار بتوانند از سخنان ارزشمند و تجربیات ایشان بهره مند شوند. و از ایشان بعنوان فردی مهربان و ستونی تکرار نشدنی در نتورک مارکتینگ ایران نام بردند .

صدای تشویق حضار و حس فوق العاده ی سالن  ، تا تشریف فرمایی ایشان  به روی استیج ، بسیار هیجان انگیز بود  .

جناب  افخمی سخنان خود را به گونه ای خاص آغاز کرده و یاد خداوند را در دل های حضار نورانی کردند .

 

 

در ادامه ایشان به نکاتی مهم اشاره داشتند:
{باید انسان ها از خود این سوال را بپرسند:چه کسی هستیم ؟برای چه به این دنیا پا گذاشته ایم؟}

از آنجاییکه شهیدان سر لوحه ایستادگی و مردانگی مردم ایران هستند ، ایشان حس قلبی خود از مکان مقدسی بنام کهف الشهدا ابراز داشتند که میعادگاهی بود برای عهد و پیمان  ایشان .

از دیدگاه ایشان زندگی مسابقه ایست که هر روز انسان ها در آن بازی میکنند . پس باید قهرمان زندگی خود باشند چراکه قهرمان پا به این کره خاکی نهاده اند.

ایشان انسان هارا به دو دسته تقسیم بندی کردند :

دسته اول:انسان هایی که فقط فکر برنده دارند . مردان بزرگی چون علی دائی،تختی،بیل گیتس،استیو جابز

اینان هیچ موضوع و مسئله ای رویشان تاثیر نخواهد گذاشت.

دسته دوم: به نباختن فکر میکنند . فقط به فکر این هستند که نبازند . باید فقط به برنده شدن فکر کنید و خودتان را برنده ببینید . با این تفکر تمام اهداف مکتوب شده سررسید خود را تیک خواهید زد .

خدا مثبت است پس قدرت مثبت بسیار قویست . به دنیا می آییم و بزرگ و بزرگ تر میشویم اما پدر و مادر های ما در تمام بخش های تکمیل فرایند رشد ما ترس و هراس دارند .ترس از افتادن مااز بلندی،ترس از خفگی و … پس با نکن نکن گفتن ها ذهن کودکان خود را کوچک میکنند.

کودک بزرگتر میشود وبه مدرسه میرود منعیات مدرسه و معلم ها که درس رانمیفهمی. تو فرد خوبی برای جامعه نخواهی شد و…. پا به مقاطع بالاتر می گذارد دوستان و اطرافیان میگویند اهداف و آرزوهایت خیلی بزرگ و دست نیافتنیست .کار خوب ،مسکن خوب، ماشین خوب و بازاریابی شبکه ای …….

هزارن منفی  یکی پس از دیگری در ضمیر ناخود آگاهشان جای خوش کرده و بزرگ و بزرگ تر میشود و قدرتمند تر از مثبت های ذاتی درون شما.

راهکار اینست کودک درون خود را تقویت کنید و زنده نگاه دارید.او میتواند کارهای بسیاری انجام دهد.

خداوند گوی با ارزشی را به فرشتگان سپرد وفرمود اگر به دست انسان برسد دنیا را متحول  خواهد کرد

فرشته باد گفت به دست من بسپارید نمیگذارم دست انسان به آن برسد.خدا گفت انسان توربین بادی تولید میکند.

فرشته اقیانوس گفت من در اعماق خود از آن محافظت می کنم تا انسان به آن دسترسی نداشته باشد.خداگفت انسان زیردریایی اختراع میکند.

فرشته کوه ها گفت من در دل خود نگهداری خواهم کردتا انسان پیدایش نکند.خدا گفت انسان مواد منفجره ساخته است.

پس خدا گوی را در جایی گذاشت که دست هرکس  به آن نرسد و آن گوی در درون وجود شماست . آیا شما به راستی به دنبال پیدا کردن گوی درون خود هستید؟

از درون تصمیم بگیرید به مانند یک شیر.

راکی مرد خستگی ناپذیر ویکی از بازیگران هالیوود 3000 بار از فیلم سازان وکارگردانان نه شنید. وی در یکی از رینگ ها به سر حد مرگ کتک خورد اما تسلیم نشد.

دنیا بزرگترین رقیب انسان هاست و تو قهرمان زندگی خود و اشرف مخلوقات هستی.

در انتهای صحبت هایشان  از یک اصل اساسی یاد کردند : حس خوب داشتن در تمامی مراحل زندگی .

 

نوبت رسید به تجلیل واهدای نشان و لوح شرح وظایف های  منتخبین ترینر، از دستان پر مهر مدیران ارشد سازمان .ترینرها آموزش ها را فرا گرفته ورفتار کرده اند. تعدادشان زیاد بود واین نشانگر اصولی بودن آموزش های آپ دیت شده بازاریابی شبکه ای است.شور شعفی در سالن حکم فرما بود وصف نشدنی

 

 

 

منیجر علی قاسمی ثابت ، از بازاریاب برتر ساپورتر، جناب آقای صالح ابراهیمیان دعوت بعمل آوردند تا دقایقی حضار بتوانند از سخنان ارزشمند و تجربیات ایشان بهره مند شوند. و از ایشان بعنوان فردی با انگیزه ،رفتارمحور و موفق در نتورک مارکتینگ ایران نام بردند .

ایشان اینگونه آغازگر شدند:

حاکمی دختری دم بخت داشت .اما برای خاستگارهای دخترش شرطهای بسیار سخت را تعیین می کرد .روزی پسری به کاخ آمد و پذیرفت ریسک کرده ، شروط را بپذیرد .

حاکم گفت :سه گاو را به ترتیب به میدان میفرستم. اگر بتوانی تنها دم یکی از آنها را بکنی وبرای من بیاوری، تو داماد من خواهی شد.

گاو اول وارد میدان شد، بسیار بزرگ و تنومند .جوان از قدرت گاو هراسید و در پی آن شد دم گاو بعد راخواهم کند.پس گاو دوم به میدان فرستاده شد.کوچکتر از گاو اول بود اما بسیار چابک و زیرک بود .جوان خود را آنقدر تند و تیز ندید که بتواند دمش را بدست آورد.آرام با خود زمزمه کرد، گاو سوم را حتما شکست میدهم.گاو سوم به میدان آمد، بسیار نحیف و لاغر .جوان خوشحال شده و موفقیت خود را حتمی دید اما زمانیکه خواست دمش را بکند، دید گاو سوم دمی ندارد که بتواند بدست آورد.

فرصت های زندگی نیز به همین شکل هستند. اگر در مقابل فرصت هایی که برایمان بوجود می آید هوشیار نباشیم، شاید سالیان درازی طول بکشد تا بتوانیم جبران مافات کنیم و شاید دیگر هیچ موقع فرصتی مجدد برایمان ایجاد نشود.عهد و پیمان وتعهدی را که با خود می بندید بسیار حائز اهمیت است..فقط قدم بردارید و پیش بروید.

در هرجلسه ای  که حضورپیدا می کنید قطعا کلمه ای ، جمله ای عنوان میشود که  نقطه عطف برای شما بوجود می آید، انگیزه در شما شکل میگیرد واز آن جلسه خارج میشوید.قطعا برای همه پیش آمده است.

تمام حاضرین در سالن با بیزنس بازاریابی شبکه ای آشنا هستید.  اما تنها آشنایی کفایت نمی کند. نیازاست آنرا از نزدیک لمس کنید.

تفاوت فعالیت در بازاریابی شبکه ای و مشاغل سنتی را به گونه ای خاص وملموس بیان کردند.ایشان از حضار در سالن در خواست کردند ابتدا با یک انگشت دست بزنند و سپس با دو و سه و چهار انگشت و در انتها با پنج انگشت ،صدای حاصله را قدرت تصاعد نامیدند.

 

 

ایشان گفتند زمانی به تصاعد خواهید رسید که آموزش ببینید.آموزش موجب رشد و موفقیت میشود.پس به آموزش ها جذب شوید.استراتژی های این شغل را درزندگی سنتی بسیار کارآمد دیدند اما استراتژی مشاغل سنتی را درنت ورک ناکارآمد و ضعیف خواندند.از این حیث تغییر را لازمه تمام مشاغل سنتی دانستنتد.

 

ایشان اضافه کردند، به هر میزان تغییر کنید رشد خواهید یافت.تجربه کسب خواهید کردتا بتوانید تغییر را در خود تقویت کنید.غیر از خودتان هیچ کس نمی تواند در شما تغییر ایجاد کند.

پارادایم شیفت اتفاق می افتد .به این معنا که تمام باورهای غلط ،عدم اعتماد ها و تنهایی ها فرو ریخته و ساختنی متفاوت شکل خواهد گرفت و این موضوع با استمرار اتفاق می افتد.

ایشان تاکید بسیار زیادی داشتند بر مقوله فرا گرفتن آموزش ها و داشتن لیست اهداف، نسبت به شغلی که پتانسیل بالایی دارد.

در هنگام هدف گذاری باید خیلی هوشمندانه عمل کنید . چون رعایت یا عدم رعایت برخی نکات حساس و تاثیر گذار، موفیت یا شکست نهایی مارا رقم خواهند زد. باید خدمتگذار خود و اهداف خود بود.اصول یک انسان کامل است.انسان از درون رشد میکند و شکوفا میشود.پارادایم یعنی انسانی  شوی که قبلا نبوده ای.مسیر یکی است اما عملکرد انسان امر بسیار مهمی است.

 

بازاریابی شبکه ای لایف استایل است باید باور داشته باشیدو در زندگی تاثیر گذار باشید.انسان اشرف مخلوقات است و میتواند هر آنچه را که بخواهد بدست آورد.

نگرش برنده داشتن باعث میشود ناملایمات را سکوی پرتاب ببینید نه مانع . اینکه اهداف و آرزوها را مانع نبینید.به رفتارهای لیدر ها توجه داشته باشید.دریایی از پذیرش نسبت به خود ولیدر هایتان  باشید.

مدیریت زمان وبرنامه ریزی ، یک اصل مهم است.هدف داشتن وعادت به تیک زدن اهداف.تلاش برای بدست آوردن سمت های سازمانی، استمرار در فعالیت و خدمت کردن .اقداماتی که انجام میدهید هرگز با عقل خود پیش نبرید.

سیستم بر مبنای وین وین و برنده برنده است. عشق نداشتن به کار و انجام ندادن بموقع کارها خیانت است به خود و سازمانتان. بازاریابی شبکه ای یعنی رساندن و رسیدن .

آموزش های جدید را اگر صحیح و بدون کم و کاست انجام دهید موفق خواهید شد.

امام رضا علیه السلام میفرمایند «خوشبخت کسی است که دیگران را خوشبخت کند»

چقدر برای خوشبخت شدن دیگران تلاش میکنید؟

استراتژی های بازاریابی را فرا بگیرید در غیر اینصورت خدمت به خیانت تبدیل خواهد شد.

بیزنس ما گروهی است پس خود مختار عمل نکنید.گروهی عمل کردن باعث پیدایش تصاعد درسازمان میشود.عطش خواستن داشته باشید.

شاید رفتارهای شما نادیده شود وکسی متوجه آن نشود اما اگر جزو شرح وظایفتان نیست انجام ندهید چراکه موجب خارج شدن شما از مسیر میشود.از مسیر خارج نشوید چراکه زندگی انسان ها در دستان شماست.

قرار است انقلاب بزرگی در سازمان اوربست غوغا برپا کند وشما هم میتوانید جزو آن باشید  به شرط آنکه قوی و متفاوت عمل کنید.

شما باید برای خانواده های خود تاثیرگذار باشید.انسان های ضعیف یجایی بالاخره استپ می کنند.اما اگر قدرتمند باشندعملکرد خود را تغییر داده وپیش میروند. اینجاست که دستاوردها بخودی خود بوجود می آید.دستاورد تنها پول نیست.دستاورد سمت سازمانی افراد سازمان شماست.کسانیکه باورنداشتند وشما اشک شوق میریزید چراکه توانسته اید تاثیر گذار باشید هم در زندگی خود وهم در زندگی دیگران.موارد ساده را جدی بگیرید وبه جد انجام دهید.

 

آقای قاسمی ثابت بروی استیج آمده وبنمایندگی از تمامی حضار در سالن از آقای صالح ابراهیمان تشکر وقدر دانی کردند و دست ایشان را به گرمی فشردند.انرژی صحبت های ایشان به اندازه ای بر حضار اثر کرده بود که همگان از جای بلند شده وتا ترک کردن استیج،  ایشان را با تشویقشان بدرقه کردند .

 

واما نوبت رسید به تجلیل واهدای نشان و لوح شرح وظایف های  منتخبین ادوایزر از دستان پر مهر مدیران ارشد سازمان .ادوایزرین افرادی هستند که هر کدام توانستند تاثیر مثبتی بر زندگی انسان ها داشته باشند. شور شعفی در سالن حکم فرما بود .

 

 

 

آقای علی قاسمی ثابت گفتند: بانوان کارآفرین نمونه و اراده آهنین ایرانی هم کم نیستند .علاوه بر مردان، امروزه زنان نیز در امر اشتغال وارد شده وسعی دارند از این قافله عقب نباشند.در ادامه دعوت بعمل آورند از بانوی اول نت ورک مارکتینگ ایران ،سرکارخانم مینو لزرجانی واز ایشان دعوت بعمل آوردند دقایقی تجربیات خود رابا حاضرین به  اشتراک بگذارند.

 

افراد حاضر در سالن از شنیدن نام ساپورتر مهربانشان از جای برخاسته و نماینده بانوان کار آفرین خود را با تشویق هایشان بروی استیج  هدایت کردند .

 

 

بانوی اول نت ورک ایران این چنین سخنان خود را آغاز کردند:

آرزوهای انسان میتواند به واقعیت بپیوندد تنها با کار وآن هم بازاریابی شبکه ای.انسان ها می توانند سرزمین خود را آباد سازند زمانی که با قلب خود فعالیت کنند نه با عقل خود.زمانیکه قلب شما برای انسان ها می تپدو بدون ذره ای انتظاربه انسان ها کمک میکنید ، میتوانید سرزمین خود را آباد سازید.

 

زمانیکه در مسیر نت ورک مارکتینگ خود فقط وفقط یاد خداوند را در لحظه لحظه هایت فراموش نکردی اتفاقات عظیمی در زندگی شما نمایان خواهد شد و همگان شما را به انسانی خوش شانس یاد آوری خواهند کرد.

باید باور داشتن را توسط خودتان تقویت کنید .چراکه باور داشتن موجب میشود قدم هایتان دوچندان مستحکم تر باشد.

 

آقای قاسمی ثابت مجری سمینار بروی استیج آمده و بخش مهم این سمینار را آغازگر شدند.

بسیار مفتخریم میلیونر خود ساخته ،مشاور کسب کار های نوین، کسیکه بیش از صد ها سمینار رموز موفقیت در زمینه مهارت های زندگی ، نت ورک مارکتینگ و بازاریابی شبکه ای در سرتاسر کشور برگزار کرده ، کسی نیست جزء آقای محمد خدادادی ، سخنران برجسته و ارزشمند برنامه امروز ما.

 

آقای محمد خدادادی خیلی خوشحالیم که تشریف آوردید و باعث افتخار ماست که امروز شما در این سمینار شرکت کرده اید.

حضار از حضور مرد تکرار نشدنی بازاریابی شبکه ای به  وجد آمده و به احترام وبپاس تمام زحمات بی شائبه ایشان از جای خود برخاسته وبا شور شعفی وصف ناشدنی ، ورود ایشان بروی استیج و شروع سخنان ارزشمندشان استقبال کردند.

 

 

جناب آقای خدادادی تاپ ارنر اوربست و شرکت معظم بادران گستران و راهبر سازمان اوربست ایمپایر ، بیانات خویش را در زمینه دلایل و ضرورت های برگزاری گردهمایی وراه های اصلی موفقیت در این کسب وکاراین چینی آغازگر شدند:

 

حس و حال خوب، داشتن انگیزه است چرا که دنیایی  آموزش وسیستم اصولی داشته باشید اما بدون چاشنی شور و هیجان و انرژی، هیچ ثمره ای نخواهد داشت .پس افکار منفی را به انگیزه تبدیل کرده و آنرا به مخاطب خود انتقال بدهید.بزرگترین تفاوت انسان های موفق داشتن انگیزه می باشد.

هیچ یک از افرادی که شغل بازاریابی شبکه ای شروع کردند در ابتدا در آمد بالایی نداشتند. شما میتوانید از در آمدی که یک سال آینده  لمس می کنید واز جایگاهی که دوسال آینده ،سه سال آینده بدست می آورید ، انرژی و انگیزه بگیرید و هر چه بیشتر قدرت تصاعد را لمس کنید.

 

دی ماه سال هزارو سیصد و نود وشش شرکت معظم بادران گستران سمینارفصلی برگزار کردند. من نیزدر این سمیناردر یکی از صندلی های انتهای سالن حضور داشتم. اما با حالی دگرگون که نشات می گرفت از رشد و پیشرفت.چرا که انسان های موفق نمی پذیرند روی یک صندلی وسمت تکراری جای خشک کنند.

آن روز جمله ای آرام و با بغضی در گلو با خود زمزمه می کردم:(یک سال دیگر نیز فرا خواهد رسید)

 

چه بخواهید و چه نخواهید سال دیگر فرا خواهد رسید.قرار است جایگاه شما کجا باشد؟روی چه صندلی جایگاه شما باشد؟چه کارهایی انجام می دهید؟

بعد از برگزاری سمینار شرکت عهد و پیمان خود را مکتوب کرده و به خود تعهد دادم.

در تاریخ ششم شهریور ماه سال یک هزارو سیصدو نودو هفت ،هفتمین سالگرد تاسیس شرکت معظم بادران گستران جشنی بر پا شد.

یکی از بخش های جشن ،تجلیل از بیست نفر اول بازاریابان برتر  شرکت بوده و نام محمد خدادادی نیز در بین اسامی بچشم میخورد. ثبت رکوردی خاص ، حضور در جمع 20 نفر اول شرکت بادران در عرض 7 ماه فعالیت .

سه ماه بعد نیز ، سمینار فصلی شرکت معظم بادران گستران  برگزار شد.

حال و هوایی خواص  داشتم. برگرفته از تیک خوردن اهداف و تعهدهایم.

اسامی کارآفرینان برتر، روی صندلی ها اختصاص داده شده ونوشته شده بود. ردیف اول با فاصله چند صندلی از صندلی مدیر عامل شرکت، برگه ای با نام محمد خدادادی متعلق  بود به شخصی که یک سال قبل در یکی از صندلی های انتهای سالن نشسته بود.جالب بود یک سال قبل نه کسی مرا می شناخت ،نه جایگاه و صندلی خاص من به چشم می خورد.

آری انسان های موفق به این شکل با خود معامله می کنند.

تمام تلاش ها وشب بیداری ها و زحمت های بی وقفه امروزم چشم اندازی از آینده تک تک افراد سازمان اوربست ایمپایر ،خانواده ای از جنس عشق در کشورهای همسایه می باشد.

موفقیت حد و مرز ندارد.کسی نمیتواند بگوید من در این جایگاه هستم و موفق هستم یا خیر.

اگر شما انسان موفقی هستید میلیونر هایی چون استیو جابز. راکی …چطور ؟

انسان باید نسبت به روز قبل خود موفق تر باشد تا بتواند روزهای بعد موفق تر باشد.

چه مدت از فعالیت شمادر بازاریابی می گذرد؟باید تفکر برنده داشته باشید.پرتلاش باشید .کنکاش کنید.

 

سپس ایشان باصدایی رساتر وقدرتمند تر که لرزه بر انگیزه های حضار می انداخت فرمود:

 

قبلا درآمدهای بالا کسب کرده ام .درحال حاضر نیزدرآمد میلیونی دارم.در آینده نیز درآمد های بالاتر نیز کسب خواهم کرد.

اما من اینجا هستم تا کمک کنم شما نیز موفق شوید درآمدهای بالا  را کسب کنید.

ایشان از یکی از اهداف سیستمیشان وچشم اندازی قابل لمس برای مدئوین بازکردند:

 

این سیستم نوبتیست .آسیاب به نوبت است.گام به گام و قدم به قدم ،استپ بای استپ و همراه با لیدرها، همراه با اوربست ایمپایر و همراه با شرکت معظم بادران گستران ،واگن به واگن روی ریل موفقیت قدم برخواهیم داشت وپیش خواهیم رفت.

 

ایشان در راستای اهداف بلند مدت ذکر شده خواستار در نظر گرفتن چند اصل اساسی شدند و فرمودند:

چندین اصل را در نظر بگیرید و رفتار کنید تا موفق شوید.

چرایی خود را بدانید برای ادامه فعالیت بازاریابی شبکه ای خود.چراکه موفق های این حرفه به چرایی خود واقفند.

ایشان افزودند، زمانی که فعالیت میکنید وهرچه پیش میرویدچرایی نت ورکتان تغییر خواهد کرد.چرایی شما باید از اعماق وجود شما نشات بگیرد نه اینکه سطحی و زودگذر باشد.

زمانی که چرایی شما مشخص میشود عزمتان راسخ تر خواهد شدو باعث رشد و ترقی هر چه بیشتر شما میشود.

اگر بی پولی دارید،اگر سختی ها بشما فشار می آورد وخیلی مسائل دیگر همه میتواند موجب موفقیت شما شوند اما بی دلیل بودن خیلی هارا نیمه راه از پای در آورده است.

دلایل اجبار کننده خود را پیدا کنید.دلایل محکم از شما انسانی با ثبات می سازد.برای موفقیت در نت ورک مارکتینگ احتیاج به ثبات دارید.

 

تنها یک مسأله موجب شکست شما میشود وآن هم خود شما هستید .

جناب آقای خدادادی خاطر نشان فرمودند تمام افرادی که در این همایش تجلیل شده وجزو سمتداران معرفی شدند ذره ای تبعیض قائل نشده ایم.در مسیر موفقیت باید جاهایی ناراحت شوی تا بتوانید رشد کنید.

خداوند فرموده اند:

بعد از هر سختی آسانیست.همراه با هر سختی آسانیست.

 

تنها موضوعی که باعث میشود نت ورک مارکتینگ خود را رها نکنید و همیشه همراه باشی و همیشه بجنگی و همیشه رو به جلو حرکت داشته باشی نداشتن پل پشت سر می باشد.

صداقت با خود.

افرادی که به عقب بازگشتند بازنده شدند.شما برای دلایل اجبار کننده خود نت ورک مارکتینگ را انجام دهید.

پس به تمام منفی های درونی خود فقط و فقط بگویید باید موفق شوم.

 

افرادی در این حرفه موفق شدند که شاید لیست آنچنانی یا تخصص خاص نداشتند اما فقط به دلیل اینکه راه برگشتی را نمی دیدند موفق شدند.

آری خواستن خواستن است.غیرت غیرت است. قدیم و جدید ندارد.

در نت ورک قدیم دو انسان با غیرت وجود نداشت که برای جوانان این سرزمین یک فضای عالی آموزشی و برای اقتصاد و اشتغال کشور راه را هموارکرده باشند.

خانم مهندس موسوی و آقای دکتر قربانیانی نبودند که با تمام ناملایمات و مشکلات  دست و پنجه نرم کنند و آنهارا پشت سر بگذارند.

چقدر هدف دارید؟اگر به این نتیجه رسیده باشید که تنها کشتی نجات شما و راه رسیدن به ساحل اهدافتان نت ورک مارکتینگ است قطعا در این شغل موفق خواهید شد.اما اگر حتی یک درصد احساس کنید جای دیگر میتوانی موفق شوی که نشات گرفته از عدم تمرکز شماست بدانید موفق نخواهید شد.

ذره بین شما باید ثابت باشد برروی کارتان تا بتوانید موفقیت را لمس کنید.

ایشان صحبت های ارزشمندشان را این چنین بپایان رسانیدند:

اوربست ایمپایر هر روز در حال آپدیت آموزش هاست ،  برای موفقیت هرچه بیشتر تک تک افراد سازمان.تنها مسئولیت شما عزیزان جدی گرفتن و رفتار کردن آموزش ها و در مسیر حرکت کردن می باشد.تصمیم شما چیست؟آموزش ها و مسیر آماده سازی شده است اما باید برای انجامش انگیزه داشته باشید.چراکه بدون انگیزه این راه و آموزش ها هیچ تاثیری نخواهد داشت.

 

در ادامه این مراسم منتخبین منیجر سازمان اوربست ایمپایر ، انسان هایی که پذیرفته بودند باید کیفیت زندگی خود وانسان های دیگر را با آموزش دیدن و آموزش دادن تغییر دهند،از دستان پر برکت مرد تکرار نشدنی و موفق بازاریابی شبکه ای ایران نشان ها ولوح وظایف خود را دریافت کردند.

 

 

 

در ادامه سمینار تجلیل و قدر دانی از حامیان ارشد و ساپورتر های سازمان اوربست ایمپایر، صاحب نظرانی که هر یک در سازمان خود کار آفرینان خود ساخته ای را آموزش داده بودند، .اشخاصی که در این مدت شبانه روز  پابه پای راهبر سازمان اوربست ایمپایرهمراه ایشان بودند. نشان زیبای ساپورتر را از دستان پر مهر راهبر سازمان اوربست ایمپایرگرفتند. شور و شعفی برپاشد.

 

 

ساپورتر ، سرکارخانم مینو لزرجانی حس و حال خود را اینگونه بیان کردند:

وقتی مربی میشوی و تصمیم میگری خودتان را فدا کنید برای افرادی که در کنار شما قرار میگیرند ، دیگر سربالایی ها و سرپایینی ها بی معنا میشوند. اگر اتفاقی برای خودت پیش آید، ایرادی ندارد اما برای بچه های سازمانت هیچ اتفاقی  پیش نیاید.

ساپورتر به معنای حمایتگر است.

ایشان از شعار همیشگی نت ورکشان سخن گفتند. رساندن بچه هایت ودر نهایت رسیدن خودت.

از خوشحالی خود گفتند و دریافت نشان ارزشمند ساپورتر.

ایشان از منتخبین سازمانشان و دریافت نشان های سازمانیشان روی استیج بیشتر اظهار خشنودی داشتند .

درانتهای صحبت هایشان گفتند:

حمایت یعنی نت ورک و ما همه باید باهم موفق شویم.ساپورتر یعنی تمام کارهای تیم برعهده شماست وباید بیشتر هر شخص در تیم تلاش کنی.

 

ساپورتر، جناب آقای صالح ابراهیمیان حس و حال خود را اینگونه بیان کردند:

 

در ابتدا تشکر و قدر دانی دارم، از راهبر تکرار نشدنی نت ورک ایران . مربی  خاص ،که ایشان در مکتب ایشان درس گرفتم و رشد کردم . خدارا شاکرم  برای بودن در سازمانی که تحت نگرش چنین بزرگ مردی به موفقیت رسیدم

رسالت ماست زین پس، تمام افراد سازمان را برسانیم. چرا که ما متعلق به کل سازمان هستیم وباید صد وجود خود را در این راستا بگذاریم.

سپاس گذارم از منتخبین باغیرت منیجرین سازمان ،ادوایزر ها ، ترینر ها وتمامی افرادی که همراهی کردند برای خلق معیار و پیشرفت کل سازمان.

امیدوارم درآینده با رفتار کردن آموزش های جدید بتوانید پیشرفت های بالاتر دست یابید. چراکه اگر افراد شرح وظایف خود را درست و بموقع انجام دهند قطعا بله پله های بالاتر راه خواهند یافت.پس خودتان را هرچه بیشتر آماده سازید.

 

ساپورتر، جناب آقای سعید نصرالهی مرد متعهد ، با نگرش، مهربان واز خود گذشته سازمان به دلیل فعالیت های سیستمی در این سمینار حضور نداشتند .اما آنگونه که در خور ایشان بود تجلیل بعمل آورده شد.

 

 

در انتهای این سمینار حضار با انگیزه ای شگرف و بنشان همبستگی و یک پارچگی دست در دست یکدیگر ، مرام نامه شان را با صدای راهبر سازمان اوربست ایمپایر خوانده و بار دیگر عهد و پیمان بستند که مردانه بجنگند برای خلق معیار ها وموفقیت های شخصی و سیستمیشان.

نوشته شده توسط مریم حیدری .

پیام بگذارید

نظرات

  1. حضور در سمینار به این عضمت و برباری مطالب برای شخص من خیلی اتفاق خوش یمن و بزرگی بود وخدا را شاکرم لیاقت پیدا کردم من هم بتوانم یک صندلی داشته باشم .اما با ارزش تر از آن تجربه شیرین نویسندگی متن سمینار بود .چرا که فقط در سمینار گوش داده بودم به مطالب و وقتی از سمینار خارج شدم شاید خیلی از بیانات شیوای بزرگان را فراموش کردم چون فقط شنیده بودم .وقتی شروع به مکتوب شدن مطالب کردم درس های زیادی گرفتم و چرایی نوشتن ومکتوب کردن را لمس کردم.بسیار متشکر و قدردان راهبر سازمانم هستم بمن لطف داشتن ونام من را بعنوان نویسنده که جز اینکه وظیفه سیسمتی ام بود و کوچکترین کار مکتب فرمودند🙏🙏🙏🙏خدایا شکرت.خدایا شکرت