گزارشی از مراسم باشکوه دومین سالگرد اوربست
ژانویه 10, 2020 0

دومین سالگرد خانواده ی اوربست ایمپایر

خانواده همیشه به هم خون بودن نیست.خانواده همان افرادی در زندگی شما هستند که شما را از خودشان می دانند. کسانیکه شما را همانطورکه هستید می پذیرند.کسانیکه هرکاری می کنند تا لبخند را بر لبان شما بنشانند .

اینجا اوربست است سرزمین شگفت انگیز زیبایی ها . خانواده ای از جنس عشق .

با این خانواده از  زیبایی های زندگی لذت ببرید.

دومین سالی است که با این خانواده در کنار یکدیگریم وبا نگرش زیبای بنیان گذارش به افق های دوردست موفقیت  می نگریم  .

 

اتفاقات مهم این رویداد :

  • پذیرایی و صرف نهار
  • جلسه ای متفاوت در فضایی متفاوت با حضور محترم ساپورترهای سازمان اوربست ایمپایر
  • حضور تاپ ارنر بازار یابی شبکه ای ایران جناب آقای محمد خدادادی
  • رونمایی از اپیلیکیشن EVERBEST
  • حضور میهمانان ویژه
  • رونمایی از ویدیو کلیپپ( آنچه 2019 دراوربست گذشت) و رویداد های مهم این سال
  • مسابقات هیجان انگیز گروهی
  • صرف عصرانه
  • اتصال به قطار موفقیت اوربست

     

پذیرایی و صرف نهار

یک خانه وقتی خانه میشود که غذا و آتش را علاوه بر بدن ، برای ذهن هم فراهم کند. زمانی غذا خوشمزه میشود که چاشنی عشق را به آن اضافه کنی.

هیچ چیزی نمی تواند بهتر از آن باشد که یک غذای خوشمزه داشته باشید.

آتش زمانی گرمایش تاثیرگذارتر می شود که در جمع گرم و صمیمی خانواده ای از جنس اوربست ایمپایر که وجود هر یک از افراد خانواده بنوبه خود گرما بخش می باشد.همراه ما باشید.

 

جلسه ای متفاوت در فضایی متفاوت با حضور محترم ساپورترهای سازمان اوربست ایمپایر

افراد خانواده قطب نمایی هستند که ما را هدایت می کنند. آنها الهام بخش ما برای رسیدن به ارتفاعات بلند هستند و در شرایط دشوار و ناخوشایند به ما آرامش میدهند .هنگامی که همه چیز سخت و غیر قابل تحمل می شود افرادی که همراه تو می ایستند و شانه خالی نمی کنند خانواده ات هستند. حامیان با عشق اوربست ایمپایر قطب نمای این خانواده هستند عزیزانی که از خود گذشتگی را بارها و بارها پرزنت کرده اند.ساپورتر ها جناب آقای صالح ابراهیمیان ، جناب آقای سعید نصرالهی ، جناب آقای علی قاسمی ثابت ، جناب آقای حسام افخمی ، سرکارخانم مینو لزرجانی.

رکورد و معیاری برای هرکدام از ما ساخته شده است با حمایت ها و انرژی های شور انگیز چنین انسان هایی است که خود را فراموش کردند چون قلب هایشان در سینه می تپید برای رسانیدن فرد فرد خانواده و سازمان اوربست ایمپایر.

همقدم و همراه میشویم با بیانات شیوای حامیان و همیشه برترین های بازاریابی شبکه ایران ، ساپورتر های سازمان اوربست ایمپایر

خوشحالیم که در جشن دومین سال تاسیس سازمان اوربست ایمپایر در خدمت منتخبین و سمتداران برتر خانواده ای از جنس عشق هستیم ،در سازمان با نگرش و قدرتمند اوربست ایمپایر.

هر کدام از شما مدت زمانی است به این خانواده ملحق شده اید.بعضی ها از ابتدای مسیر.بعضا یک سال و یا حتی چندین ماه ،اما نکته مهم اینجاست امروز چه حس و حالی دارید و چه تاثیری گرفته اید از بودن در این خانواده.

اوربست ایمپایر حسی بی نظیر میدهد به فرزندانش وناخودآگاه تورا وادار میکند با خودت عهد و پیمان ببندی برای خودت بهترین خودت باشی وهدیه ای بی نظیر، برای خاص ترین عزیزانت داشته باشی و خانواده ات را به آنها هدیه داشته باشی.

اوربست ایمپایر خانواده ای است از تجمع همیشه بهترین ها، ستاره ها همیشه در یک مکان جمع میشوند .اوربست تک تک ستاره ها را از تمام دنیا گلچین خواهد کرد وبزرگترین و قدرتمند ترین امپراتوری دنیا را خواهد ساخت.

در قانون جهان هستی انسان های هم فرکانس یکدیگر را جذب می کنند.با فردی آشنا میشوی و احساس میکنی سالیان زیادی است او را میشناسی و بارها او را دیده ای واحساس میکنی انرژی او با انرژی خودت نزدیک به یکدیگرند و چقدر شبیه یکدیگر فکر میکنید.

ناخودآگاه جذب میشوید و ارتباط برقرار میکنید چرا که حس های مشترک بین شما در جریان است.

امروز یک نقطه عطف است برای ما اوربست ایمپایری ها.امروز در حضور شما سمتداران و پرچم داران اوربست ایمپایر هستیم.شما انتخاب شده اید و رسالتی بر گردن خویش دارید، در این سالگرد حضور داشته باشید و برگ زرینی را برافتخارات خود اضافه کنید.شما نماینده افرادی هستید که قرار است در سازمان شما شکل بگیرد و قرار است از شما شروع شود و اتفاقات بزرگی را رقم بزنید .تک تک ما میتوانیم ستون امپراتوری اوربست ایمپایر باشیم .

امروز قرار است چه چیزی را از خود درک کنید ؟چه پارادایمی را بوجود بیاوری وباعث شود در شما تحولی عظیم خلق کند.

در جامعه ای که پزشکان ازرشمند هستند مردمش بیمارند.

در جامعه ای که نظامش ارزشمند است خیلی از مردم شرارت دارند.

در جامعه ای که معلمان ارزشمند هستند عامه مردمش با فرهنگ هستند.

در نت ورک خط لیدر شیپ وجود دارد، رهبر دارد .آموزش و تمرین دارد. پول و قدرت مالی نیز وجود دارد. اگر قدرت مالی پیشی بگیرد و تبدیل به ارزش شود میتواند تبدیل به ابزار بسیار خطر ناک شود.

اما اگر توسعه فردی ایجاد شود و آموزش ورشد شخصیتی وجود داشته باشد اتفاقات بزرگتری رقم خواهد خورد.

اگر آموزشی داده میشود بررشد شخصیتی خویش بکار گیرید.انتخاب شده اید پس قدر خود را بدانید وبرای آینده خود برنامه ریزی داشته باشید.

قرار است نقش شما چگونه ایفا شود ؟

شما برای سازمان خود چه کارهایی انجام دهید؟

چقدر تلاش میکنید ؟

نقش شما چیست؟

چقدر برای هدف های خود تلاش میکنید؟

نت ورک مارکتینگ اصول لازم دارد. شما اصولش را فرا گرفته اید.

قرار است از شما تکثیر شود .سرعت تکثیر بدست شماست.همچنین قدرتش بدست شماست.خودتان را باور داشته باشید.

گاهی اوقات حواسمان به جای دیگریست .براحتی میگوییم چه ایرادی دارد؟

برای کسانی که هدف دارند ، ویژن دارند تفاوت دارد.

هر روز برای همان روز اثری از خود برجای بگذارید که با افتخار باشد.

اگر فرصت و سیستمی ایجاد شده که همه ما آن را باور داریم، قدرتمند است  در سایه راهبر بزرگ استاد ارجمند جناب آقای محمد خدادادی آنرا پیش ببریم.

باید نتایج ما تفاوت داشته باشد.اتفاقات بزرگی را رقم بزنیم.باید خیلی بزرگ شویم.لطفا آنرا بسازید.

از خواب بیدار شوید .مسائل و ناملایمات برای همگان پیش می آید .اما شما چه مقدار آمادگی مواجه با آنها را دارید؟

شما اوربست ایمپایر را پرزنت میکنید.اگر میگویید اصول و آموزش عالی و تیم عالی دارم پس چرا نباید پرزنت شما ورودی شود؟باید ورودی شوند.باید زندگیش را تغییر دهی .

لطفا براحتی از کنار اتفاقات بزرگ زندگی خود گذر نکنید.چراکه در آینده جز پشیمانی چیزی بهمراه نخواهد داشت. چقدر کارتان را جدی میگیرید؟چقدر اصول و آموزش ها اهمیت میدهید ودر راستای آن قدم برمیدارید؟

موفقیت مسیرش تکراریست. تلاش کنید تا بتوانید شما هم در آن مسیر قرار گیرید.

تفاوت به چه معناست؟

تفاوت ها ایجاد تفاوت می کند.

تفاوت در رفتار شما باعث میشود نتایج متفاوتی بدست آورید.

یک ضرب المثل هندی میگوید:

ما اولین نیستیم ، مابهترینیم . چراکه متفاوت ترینیم.

اوربست ایمپایر مجموعه ای از همیشه بهترین هاست و در میدان همیشه اولین هستیم .در نتیجه همیشه متفاوت ترین هستیم.

خانواده ما به این خاطر متفاوت است که همیشه یک مامن و یک خانواده است.چرا که هر زمان که حال بد، حال خوب داشته ایم در کنار یکدیگر بوده ایم.صحبت کرده ایم رفع و رجوع کرده ایم و دوباره به راه خود ادامه داده ایم.

از راس این سازمان چنین حسی انتقال داده شده به همه ما.در پس این مامن یک پدر وجود دارد که دلگرم ایشان هستیم و دل هایمان بوجود ایشان گرم است.

اگر قرار است متفاوت باشیم وقرار است ما نیز یک پدر باشیم باید راه و مسیر کوه با عظمتی چون لیدرهای ارشد را پیش رو داشته باشیم.
سیستمی بسیار زیبا تشکیل داده ایم. همه افراد پله به پله جای خود را به یکدیگرمی دهیم. یکی از زیبا ترین تفاوت هاست. امروز آموزش ها توسط لیدر های شما به شما انتقال داده می شود.فردا که شما لول آپ شدید نگاه می کنید و می بینید همان آموزش ها را شما به سازمان خود انتقال می دهید.

دوره ارزش گذاری های بی ارزش به پایان رسیده است.لیدرهایی بودند که خود را با بینش چندین قدم بالاتر به سازمان خود مینگریستند.با کسی هم قدم نمی شدند،با کسی هم سفره نمی شدند و…

بزرگ ترین سوال چرا؟

امروز راهبرعظیم شان ما این تفاوت را متفاوت بتصویر کشیده اند.براحتی می توان از رفتار ها برخورد ها ،معیارها ،نگرش هایشان متوجه شد.

ایشان در درجه اول منافع خانواده خود را در نظر میگیرند .چقدر این افراد در کنار من به منفعت برد برد دست پیدا میکنند؟

اگر من در یک تجارت برد برد قدم گذاشته ام چقدر رفتارم بر پایه برنده برنده استوار است؟

چقدر اخلاقم بر اساس مسیر برد بردم می باشد؟

امروز بسیاری از عزیزان هستند که علاقه مند هستند ذره ای و فقط ذره ای شبیه ایشان باشند.

شخصی که هر لحظه ثابت میکند رکورد دار بودن و رکورد دار شدن یک صفت نیست بلکه یک منش است .

حضور تاپ ارنر و راهبر سازمان جناب آقای محمد خدادادی

امروز در حضور شخصی هستیم که رکورد دارترین نت ورکر و لیدر ایران در نظام قدیم و نظام جدید بوده اند ،هستند و خواهند بود.

فردی که اگر بیزینسی را درک کرده اند و اگر مسیری را درک کرده اند و هر نگرش و بینشی را درک کرده اند برای اولین بار خودشان اجرا میکنند وهمیشه مایع افتخار سازمان اوربست ایمپایر هستند.

ایشان با قدرتشان،با ایمان وباورشان ،با نگاهشان،با برنامه ریزی های فوق العادشان و نگرش بی نظیرشان قدرت را به تک تک ما تزریق کردند.

قدرت و نگاه به آینده ایشان بیانگر آن است ثانیه ای لغزش در باور ها ونگرش و خانواده اوربست ایمپایر وجود نخواهد داشت.محکم است واستوار وهر کدام از ما میتوانیم با تمام قدرت خود به شخصی تکیه کنیم که باورش به پهناوری جهان است و نت ورک ایران.نگاهشان به وسعت نت ورک دنیاست .در لحظه لحظه های تلاش هایشان نگاهشان این است اوربست یک خانواده جهانی است .

بسیار مفتخر هستم چکیده ای از فرمایشات گوهر بار بنیانگزار و مرد تکرار نشدنی بازاریابی شبکه ای ایران جناب آقای محمد خدادادی برایتان مکتوب کنم.

خدا را هزاران مرتبه شکر

بسیار بسیار خوشحالم و مفتخر توانستیم دومین سالگرد اوربست ایمپایر را در کنار شما عزیزان جشن بگیریم.

ازخداوند متعال مدد میجوییم تا بتوانیم سالگرد بیست سالگی و دویست سالگی اوربست را درکنار فرزندان و نوادگانمان جشن بگیریم .

 

هر کدام از شما عزیزان مدت زمانی را در کنار ما و در اوربست بوده اید.

حال این سوال را بخود پاسخ دهید:

آیا جایگاهی که امروز در اوربست ایمپایر دارید چه از لحاظ مالی و چه از لحاظ جایگاه سیستمی و چه از لحاظ کاری جایگاهی است که انتظارش را داشته اید؟

پاسخ صحیحش را من میدانم ،این جایگاهی است که به همین میزان برایش تلاش کرده ای و لیاقت آن را داشته ای .جایگاهی است که بهمین میزان برایش کار صحیح انجام داده ای.

من تلاش های شما را در این مدت زمان انکار نخواهم کرد .اما نکته مهم اینجاست کار با کیفیت نتیجه با کیفیت به ارمغان خواهد آورد.

خود نیز در جایگاهی نیستم که انتظارش را میکشیدم ،امروز در جایگاهی هستم که برایش تلاش کردم برایش کار کردم .

این نکته بسیار بسیار مهمی است که بتوانید دستاورد و جایگاه خود را براساس میزان کار درست و میزان تلاش خودرقم بزنید نه بر اساس انتظاراتتون.

90% از افرادی که در بازاریابی شبکه ای نمیشوند آن چیزی که باید شوند، همیشه بر اساس انتظاراتشون عملکردشان را تخمین زده اند نه براساس عملکرد صحیح خود.

عملکرد من در نت ورک مارکتینگ من چیست و چگونه است؟

چقدر برای نت ورک مارکتیبنگم مایه میگذارم؟

چقدر برای نت ورک مارگتینگم کار میکنم؟

نت ورک مارکتینگ من اولویت چندم زندگی من است؟

انسان ها از آنجایی که هستند بهره میبرند و دستاورد بدست می آورند. شما نیز دستاورد آنجایی که بودید بدست آورده اید.

امسال کجا بودید رفیقان؟

اگر انتظاراتتان برخلاف دستاورد هایتان شد بدانید نتیجه از دست دادن های زمان های بسیاری است.

فرق انسان موفق با انسان ناموفق در همین نکته بسیار ظریف است .(از دست دادن زمان)

 

اوربست ایمپایرتصمیم دارد بهشت بسازد.شاید درابتدا خیال و رویا باشد .شاید بسیار خواسته بزرگی باشد.ما به همان اندازه بزرگ خواهیم شد.هیچ کس نمی تواند بر قدرت انسان سرپوش بگذارد  و بگوید نمی تواند به این اندازه بزرگ شود.

بزرگ میشوید و در این بزرگ شدن ها خیلی بزرگ میشوید.

بزرگ شدن بها دارد.مجموعه شما از شما بزرگ تر نخواهد شد.

زمانی که شما بزرگ شوید مجموعه شما نیز بزرگ خواهد شد.

همیشه بدانید تاثیر حرف و صحبت بسیار زیاد است.

خیلی ها در بیرون از اوربست منتظر یک جمله و حرف گرم و تاثیر گذار از سمت شما هستند تا بتوانند زندگی خود را دگرگون سازند.

بکوشید برای خانواده و دوستان خود و همچنین سرزمین وکشور خود یک فرد مثبت و تاثیر گذار باشید.

از وجه تمایز های خود بهترین استفاده و بهره راببرید.یکی از مهمترین شاخصه های اصلی دنیای تجارت است.

در طول دو سال گذشته سازمان اوربست ایمپایر سوپرایزهای بسیاری را برای خانواده خود داشته است.

در این روز فرخنده ومیمون اوربست ایمپایر دو سوپرایز ویژه را برای خانواده خود رو نمایی کرد.

اپلیکیشن بازار یابی شبکه ای ایران انحصاری اوربست ایمپایر

سایت باشگاه مشتریانDIGI BEST NET  دست یابی آسانی دارد آپشن های فوق العاده وقسمت های خیلی فوق العاده ای دارد.برای دسترسی به هر سایت براحتی میتوانید از این اپلیکیشن استفاده کنید.سایت بین الملل شرکت بادران گستران.اطلاعات بیمه .سایت بادران گستران.اینستاگرام DIGI BEST NETو…

یک ابر اپ را بدست آورده اید که قرار است در آینده سوپرایز های بسیاری برای رفاه و دسترسی آسان شما رو نمایی کند.تخفیفات متعدد در زمینه های مختلف و تنها با نصب اپلیکیشن فوق.

و دومین سورپرایز که از خدمات منحصر به فرد اوربست است را از لیدرهای خود جویا شوید .

   

ساعات باقی مانده از جشن باشکوه اوربست ایمپایر در محیطی متفاوت و با جوی پر از شور و انرژی برگزارشد.

راهبر خانواده اوربست ایمپارمسابقه ای در نظر گرفتند وحامیان ارشد سازمان اوربست ایمپایر را نماینده و سرگروه تعیین کردند.مسابقه ای شگفت انگیز هم بصورت تئوری و هم بصورت عملی و البته فرا جنسیتی.

براساس نوع عملکرد افرادهر مجموعه ومیزان تقسیم وظایف بین افراد وتعامل آنها یک تیم برگزیده وانتخاب شده ،از آنها تجلیل بعمل آمد.

       

اتصال به قطار موفقیت اوربست ایمپایر

به فرمان راهبر سازمان افراد زنجیر وار وپشت سر یکدیگر  با چشم های بسته.هیچ کدام اطلاع نداشتند دلیل انجام این کار چه میتواند باشد.بسیار عجیب بود؟ !!! پس هوشیار تر شروع به حرکت کردند.پشت سر راهبر با نگرش و دور اندیش وبا دلی قرص شده به شخصی که چون کوه استوار و محکم وچشمانی تیز بین چون عقابش .قطعا او مسیر را هموار میکرد.در طول مسیر مانع  را بابرخورد لمس میکردندانقدر اعتماد و امنیت حکم فرما بود که هیچ کدام از افرادی که با مانع برخورد می کردند بدون آنکه چشمان خود را باز کنند و یا حتی در دلهایشان دلهره داشته باشند به مسیر ادامه می دادند.

در نت ورک مارکتینگ نیز ابتدا باید تکلیفت را با خود روشن کنید.

آیا میخواهید سوار بر قطار خوشبختی شوید؟

پس اعتماد کنید.

حرکت کنید.

تا زمانی که به سازمان وصل هستی و با نگرش راهبرت پیش می روی میتوانی بینش داشته باشی نسبت به اهداف شخصی و سازمانی ات بدون هیچ گونه نگرانی از موانع موجود در راه موفقیت.

در هر مسیر سختی هایی وجود دارد. با شکوه و شکایت هیچ کاری پیش نخواهد رفت.کارهای تیمی باعث میشود آینده را ملموس تر وبهتر و با دید باز تر ببینید.اتصال بین افراد انرژی را انتقال میدهد .

چقدر زیباست انرژی مثبتی باشد که انتقال یافته از نوع نگرش و انرژی مثبت راهبر و لیدر سازمان باشد.

حتی اگر افرادی که هیچ آشنایی در رابطه با بازار یابی شبکه ای ندارند و وارد میشوند، با اعتماد به سیستم سازمان ، میتوانند به جایگاه والا دست یابند.

امیدواریم شما عزیزانی که در این جشن حضور نداشتید بتوانید خیلی زود خود را ارتقا دهید تا بتوانید با حس و حال و انرژی در این جلسات با ما شریک باشید.

کاری از گروه فرهنگی هنری اوربست .

 

 

پیام بگذارید